Hakkımızda
Türkiye de hizmet veren tüm Devlet ve Vakıf Üniversitelerinin aynı çatı altında kapsamlı olarak tanıtıldığı ilk ve tek Üniversite portalı www.universitelerimiz.net Ulusal ve Uluslararası alanda önemli bir misyon üstlenmiştir. Özellikle Üniversite adaylarının, Öğretim görevlilerinin ve Üniversite öğrencilerinin faydalanacağı bu portal  tam kapasite ve içeriklerinin yüklenmesi ile bu alanda mevcut olan büyük bir boşluğu dolduracaktır. Üniversiteler arası iletişim, işbirliği ve haber akışına katkı verecek, Üniversitelerin ve bölümlerinin yapmış oldukları etkinlikleri ve duyuruları anında takip etme imkanını da sağlayacaktır.

Yurt dışında ilgili kurumlarla işbirliği yapılarak Ülkemizdeki Üniversitelerin en kapsamlı biçimde tanıtılması sağlanacaktır. Her Üniversiteye münhasır alan tahsisi yapılacak olup kullanıca adı ve şifre ile kendi etkinliklerini, duyurularını yapabilecek fotoğraf ve videolarını yükleyebileceklerdir.

Portalın duyuruları TRT ile varılan mutabakat neticesinde bütün kanallarında reklam ve haber olarak yayınlanacak, ayrıca bilboard, dergi ve gazetelerde tanıtma çalışmaları yapılacaktır.
Üniversite Tanıtım İçeriklerini Nasıl Buldunuz?
Çok İyi
İyi
Fena Değil
Kötü
Çok Kötü